30 dní garancia vrátenia peňazí.Objednávky do 12.00 hod. odosielame v daný deň.

Doprava a platba

Doručenie kuriérom na Slovensku, v Českej republike a krajinách EU

Slovensko a Česká republika: Doručujeme na celom území Slovenska a v Českej republike prostredníctvom kuriéra najneskôr do 3 pracovných dní od vybavenia objednávky. Objednávku spracujeme a vybavíme ihneď po jej zaplatení. Objednávku prijatú do 12:00 odosielame ešte v ten istý deň. Následne je expedovaná a doručená do 1-3 pracovných dní. V prípade veľkých sviatkov sa dodacia doba môže predĺžiť.

Pri objednávke s hodnotou nad 41 € Vám doprava tovaru na územie Slovenskej republiky a Českej republiky nebude účtovaná (uvedené neplatí v prípade doručovania objednaného tovaru na územie iného členského štátu Európskej únie).

Krajiny EU: Doručujeme v rámci celej EU. Cena prepravy je kalkulovaná na základe krajiny doručenia. Cena sa kalkuluje v nákupnom košíku pred zaplatením.

Zasielanie na odberné miesto prostredníctvom služby Packeta na Slovensku a v Českej republike

Tovar si môžete nechať doručiť na Vami zvolené odberné miesto služby Packeta, Tovar expedujeme do 24 hod od prijatia objednávky. Tovar je dodaný na odberné miesto najneskôr do 3 dní od expedovania. Počas sviatkov a akcií sa môže dodacia doba predĺžiť. O doručení na odberné miesto budete informovaný priamo prepravcom.

Platba

Máte možnosť vybrať si z viacerých možností ako je platba kartou, prevodom na účet, či na dobierku.

• Platba kartou (Visa, Mastercard, Maestro), prostredníctvom Trustpay (zdarma)
• Platba okamžitým bankovým prevodom (zdarma)

PLATBA BANKOVÝM PREVODOM:
Peňažný ústav: Slovenská Sporiteľňa
Číslo účtu: 51 1026 1706
Kód banky: 0900
IBAN: SK79 0900 0000 0051 1026 1706
BIC: GIBASKBX
VS: číslo faktúry