30 dní garancia vrátenia peňazí.Objednávky do 12.00 hod. odosielame v daný deň.

Náš Príbeh

Naša História

Cotté je rodinná firma, s dlhoročnou tradíciou, priamo v srdci Slovenska. Vďaka láske k tomu, čo robíme sa nám už viac ako 30 rokov darí vytvárať produkty tej najvyššej kvality.

Naše skúsenosti sa vyvíjajú naprieč generáciám – z otca na dcéru, s cieľom vytvoriť produkty, na ktoré môžeme byť právom hrdí. Náš príbeh napísal otec, ktorý chcel priniesť to najlepšie pre vlastné deti a dnes už aj vnúčatá. V priebehu rokov sme sa rozrástli na úspešnú firmu, ktorá predáva produkty najvyššej kvality po celej Európe.

Všetko, čo robíme, robíme s láskou k prírode a k ľuďom, ktorí naše produkty používajú ako aj k tým, ktorí ich vytvárajú. Roky dôkladného vývoja a testovania procesov výroby, či budovania vzťahov s dodávateľmi nám pomáhajú vyrábať produkty, za ktorých každou jednou zložkou si stojíme. Záleží nám na pracovnom prostredí našich zamestnancov, na prírode a na svete okolo nás.

Bez kompromisov

Našim cieľom je prinášať produkty, ktoré sú šetrné k pokožke žien a bábätiek ale aj k prírode. Produkty, ktoré sú dostupné a univerzálne, a pritom poskytujú rovnaký komfort, na aký ste zvyknutí pri tradičných značkách.

 

Bez kompromisov

Našim cieľom je prinášať produkty, ktoré budú milovať ľudia, aj planéta.

Snažíme se poskytovať produkty, ktoré sú dostupné a univerzálne, a pritom poskytujú rovnaký komfort, na aký ste zvyknutí pri tradičných značkách.

Vytvorené s ohľadom
na Vaše pohodlie

Po rokoch, ktoré sme venovali výskumom sme právom pyšní na inovatívnosť našich produktov. Pri výrobe našich produktov používame materiály, ktoré sú ekologické, hypoalergénne, jemné a citlivé k pokožke žien a bábätiek.

Produkty Cotté sme vytvorili pre váš pocit bezpečnosti a jemnej ochrany.

Vytvorené s ohľadom
na Vaše pohodlie

Po rokoch, ktoré sme venovali výskumom sme právom pyšní na inovatívnosť našich produktov. Vyrobené zo 100% bio bavlny a vytvorené s ohľadom na pohodlie žien a bábätiek. Produkty Cotté sú kombináciou bezpečnosti a efektívnej a pritom jemnej ochrany.